Projekt funkcjonalny

Idealny by znaleźć i porównać różne rozwiązania funkcjonalne dla twojego wnętrza. Dzięki temu będzie łatwiej podjąć pewne decyzje już na samym początku urządzania domu lub mieszkania. Dzięki temu będziesz w stanie określić, czy wybrane u dewelopera mieszkanie spełni twoje oczekiwania odnośnie funkcjonowania albo zobaczysz, ile można „wycisnąć“ z Twojego starego lokum, przesuwając kilka ścian działowych.

Projekt obejmuje  minimum dwie różne wersje układu funkcjonalnego w postaci rzutów z góry z podstawowymi wymiarami i rozmieszczeniem elementów wyposażenia wnętrz (mebli, sprzętów, elementów wyposażenia wnętrz).

Projekt funkcjonalny nie obejmuje szczegółowych wymiarów, doboru elementów wyposażenia wnętrz, kolorystyki wnętrza, doboru i układu materiałów.

Projekt koncepcyjny

Celem projektu koncepcyjnego jest znalezienie stylistyki i ogólnych założeń koncepcyjnych dla Twojej przestrzeni. Stworzę dla Ciebie wizualizacje, dzięki którym nabierzesz wyobrażenia, jak może wyglądać Twoje wnętrze.

Projekt koncepcyjny obejmuje minimum dwie różne wersje układu funkcjonalnego w postaci rzutów z góry i  widoków 3d, oddających charakter i stylistykę wnętrza.

Projekt koncepcyjny nie obejmuje szczegółowych wymiarów, takich jak elementy pod zamówienie, szczegółowego doboru elementów wyposażenia wnętrz, doboru i układu materiałów.

Ten typ projektu jest dla Ciebie, jeśli chcesz wiedzieć, jak urządzić własne wnętrze, ale odcień podłogi, rodzaj blatu czy konkretną lampę chciałbyś sobie wybrać sam.  

Projekt kompleksowy

Jest projektem wieloetapowym. Pracę zaczynamy od ustalenia projektu funkcjonalnego i stworzenia koncepcji (projekt funkcjonalny+ projekt koncepcyjny), po czym przechodzimy do działania – projektu wykonawczego. Ten projekt jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś mieć wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Po ustaleniu ostatecznej wersji projektu koncepcyjnego wykonam dla Ciebie dokumentację wykonawczą, dzięki której nie będziesz musiał codziennie biegać na budowę, aby ustalić  kolejne szczegóły.

Projekt kompleksowy składa się z następujących elementów:

Część I (koncepcyjna)

Obejmuje minimum 2 koncepcje układu funkcjonalnego wnętrza (w formie rzutów poziomych z wymiarowaniem w skali) z proponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia wraz z wizualizacjami projektowanych  wnętrz (przestrzenne widoki 3D) obrazującymi ogólne zasady rozwiązań estetycznych, materiałowych, kolorystycznych i oświetleniowych.

Część II (wykonawcza)

Po wybraniu przez inwestora koncepcji, zgłoszeniu uwag i zatwierdzeniu Projektu koncepcyjnego tworzy się komplet rysunków technicznych niezbędnych do realizacji projektu, zawierających: 

Szukasz idealnej aranżacji swojego wnętrza? Chcesz przywrócić blask w swoim własnym domu lub biurze?

Zatem nie zwlekaj! Skontaktuj się ze mną już teraz. Razem stworzymy coś naprawdę fajnego.